SG73S2E1RTTD114G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD114G
JLCPCB Part #
C7360905
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS