SG73S2E1RTTD1132F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1132F
JLCPCB Part #
C5917049
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS