SG73S2E1RTTD111G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD111G
JLCPCB Part #
C7360903
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS