SG73S2E1RTTD110G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD110G
JLCPCB Part #
C6296406
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS