SG73S2E1RTTD1103D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1103D
JLCPCB Part #
C6296402
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS