SG73S2E1RTTD1101F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1101F
JLCPCB Part #
C7360901
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS