SG73S2E1RTTD1100D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1100D
JLCPCB Part #
C5752804
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS