SG73S2E1RTTD102J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD102J
JLCPCB Part #
C7313103
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS