SG73S2E1RTTD100G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD100G
JLCPCB Part #
C5917028
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS