SG73S2E1RTTD1002D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1002D
JLCPCB Part #
C5917024
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS