SG73S2E1RTTD1000F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1000F
JLCPCB Part #
C7079628
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS