SG73S2BTTD9R31F
MFR.Part #
SG73S2BTTD9R31F
JLCPCB Part #
C3925797
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS