SG73S2BTTD9313D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD9313D
JLCPCB Part #
C3942614
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS