SG73S2BTTD911G
MFR.Part #
SG73S2BTTD911G
JLCPCB Part #
C4335311
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS