SG73S2BTTD8R2G
MFR.Part #
SG73S2BTTD8R2G
JLCPCB Part #
C4027362
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS