SG73S2BTTD88R7F
MFR.Part #
SG73S2BTTD88R7F
JLCPCB Part #
C4215295
Description
-55℃~+155℃ 333mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS