SG73S2BTTD8661D
MFR.Part #
SG73S2BTTD8661D
JLCPCB Part #
C4204937
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS