SG73S2BTTD8252D
MFR.Part #
SG73S2BTTD8252D
JLCPCB Part #
C4287028
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS