SG73S2BTTD8250D
MFR.Part #
SG73S2BTTD8250D
JLCPCB Part #
C4187748
Description
-55℃~+155℃ 333mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS