SG73S2BTTD8201F
MFR.Part #
SG73S2BTTD8201F
JLCPCB Part #
C4017880
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS