SG73S2BTTD8200F
MFR.Part #
SG73S2BTTD8200F
JLCPCB Part #
C3912224
Description
-55℃~+155℃ 333mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS