SG73S2BTTD7R5J
MFR.Part #
SG73S2BTTD7R5J
JLCPCB Part #
C3970705
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS