SG73S2BTTD7872D
MFR.Part #
SG73S2BTTD7872D
JLCPCB Part #
C4233280
Description
-55℃~+155℃ 333mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS