SG73S2BTTD7323F
MFR.Part #
SG73S2BTTD7323F
JLCPCB Part #
C4104289
Description
-55℃~+155℃ 333mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS