SG73S2BTTD681J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD681J
JLCPCB Part #
C4341094
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS