SG73S2BTTD6801F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6801F
JLCPCB Part #
C4011094
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS