SG73S2BTTD6800F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6800F
JLCPCB Part #
C4128081
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS