SG73S2BTTD6650F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6650F
JLCPCB Part #
C4311526
Description
-55℃~+155℃ 333mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS