SG73S2BTTD6493D
MFR.Part #
SG73S2BTTD6493D
JLCPCB Part #
C4258765
Description
-55℃~+155℃ 333mW 649kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS