SG73S2BTTD62R0F
MFR.Part #
SG73S2BTTD62R0F
JLCPCB Part #
C3992596
Description
-55℃~+155℃ 333mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS