SG73S2BTTD6193D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD6193D
JLCPCB Part #
C4312540
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS