SG73S2BTTD6190D
MFR.Part #
SG73S2BTTD6190D
JLCPCB Part #
C4285615
Description
-55℃~+155℃ 333mW 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS