SG73S2BTTD6043F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6043F
JLCPCB Part #
C4018632
Description
-55℃~+155℃ 333mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS