SG73S2BTTD6043D
MFR.Part #
SG73S2BTTD6043D
JLCPCB Part #
C4189510
Description
-55℃~+155℃ 333mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS