SG73S2BTTD562G
MFR.Part #
SG73S2BTTD562G
JLCPCB Part #
C4049452
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS