SG73S2BTTD5601F
MFR.Part #
SG73S2BTTD5601F
JLCPCB Part #
C3978807
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS