SG73S2BTTD54R9D
MFR.Part #
SG73S2BTTD54R9D
JLCPCB Part #
C4053774
Description
-55℃~+155℃ 333mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS