SG73S2BTTD53R6D
MFR.Part #
SG73S2BTTD53R6D
JLCPCB Part #
C4085218
Description
-55℃~+155℃ 333mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS