SG73S2BTTD5230D
MFR.Part #
SG73S2BTTD5230D
JLCPCB Part #
C4021939
Description
-55℃~+155℃ 333mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS