SG73S2BTTD512J
MFR.Part #
SG73S2BTTD512J
JLCPCB Part #
C3971988
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS