SG73S2BTTD5112D
MFR.Part #
SG73S2BTTD5112D
JLCPCB Part #
C4170960
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS