SG73S2BTTD4R3J
MFR.Part #
SG73S2BTTD4R3J
JLCPCB Part #
C4340528
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS