SG73S2BTTD4700D
MFR.Part #
SG73S2BTTD4700D
JLCPCB Part #
C3969491
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS