SG73S2BTTD435J
MFR.Part #
SG73S2BTTD435J
JLCPCB Part #
C4295285
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS