SG73S2BTTD433J
MFR.Part #
SG73S2BTTD433J
JLCPCB Part #
C4228848
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS