SG73S2BTTD4321F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4321F
JLCPCB Part #
C3997512
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS