SG73S2BTTD4320F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4320F
JLCPCB Part #
C4274319
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS