SG73S2BTTD431J
MFR.Part #
SG73S2BTTD431J
JLCPCB Part #
C4251160
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS