SG73S2BTTD4022D
MFR.Part #
SG73S2BTTD4022D
JLCPCB Part #
C3928250
Description
-55℃~+155℃ 333mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS