SG73S2BTTD4021D
MFR.Part #
SG73S2BTTD4021D
JLCPCB Part #
C3917903
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS